Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Końcówki do szczoteczek sonicznych

 

Końcówki do szczoteczek sonicznych

Końcówki do szczoteczek sonicznych Abee - w trosce o piękny uśmiech

Higiena jamy ustnej, to, przede wszystkim, prawidłowy sposób mycia zębów. Jesteśmy zabiegani i często nie zwracamy uwagi na to, jak szczotkujemy zęby - robimy to za krótko i mało dokładnie. Wymienne końcówki do szczoteczek Abee, przede wszystkim:

  • Efektywniej wykorzystują zalecane przez stomatologów dwuminutowe mycie zębów
  • Posiadają włókna o różnej twardości, długości oraz sposobie ułożenia
  • Są wyposażone we włosie wykonane z wysokiej jakości włókień DuPont

 

Co wyróżnia wkłady do szczoteczek sonicznych Abee

Zastosowane w nakładkach do szczoteczek Abee włókna DuPont oraz generowany przez nie efektywny ruch wymiatający skuteczniej czyszą zęby i przestrzenie między nimi, jednocześnie nie podrażniając dziąseł. Ponadto, dzięki bardzo wysokiej częstotliwości pracy silników sonicznych kryjących się we wnętrzach szczoteczek Abee (do 96 000 ruchów na minutę) w Twojej jamie ustnej, podczas mycia zębów, powstają mikrobąbelki, które dogłębnie, a przy tym delikatnie penetrują nawet najciaśniejsze zakamarki, nie uszkadzając przy tym szkliwa. Więcej na ten temat przeczytasz na w naszym poradniku - Jak działa szczoteczka soniczna.

 

Jak często wymieniać końcówkę do szczoteczki sonicznej

Częstotliwość wymiany końcówki do szczoteczki sonicznej jest taka sama, jak częstotliwość wymiany szczoteczki manualnej. Dentyści radzą, by ze względów higienicznych zastąpić starą główkę nową nasadką raz na 3 miesiące. Końcówkę do szczoteczki sonicznej powinniśmy wymienić również wtedy, gdy jej włókna ulegną odkształceniu. Zakrzywione włosie czyści nieefektywnie, ponadto może podrażniać dziąsła i prowadzić do stanów zapalanych.

Kolorowe włókna umieszczone w końcówki do szczoteczek sonicznych Abee są zabarwione w ten sposób, by tracić nasycenie propocjonalnie do stopnia zużycia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl