Czas i koszty dostawy
Abee- sposoby dostawy

Odbiór osobisty

Produkty zakupione na abee-dent.pl możesz odebrać w jednym z salonów AB Foto. Produkty dostarczymy do wybranego przez Ciebie sklepu w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Gdy Twoje zamówienie trafi do salonu, otrzymasz od nas stosowną informację.

Koszt dostawy: 0 zł

 

Abee- sposoby dostawy

Paczkomaty InPost

Produkty, które zamawiasz na stronie abee-dent.pl, możesz odebrać w jednym z 20 tys. paczkomatów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Wystarczy, że wskażesz dogodną dla siebie lokalizację, a zakupiony produkt dotrze do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych. Od momentu umieszczenia przesyłki w paczkomacie masz 48h na jej odbiór. Po tym terminie paczka zostanie przekazana do najbliższej placówki InPost.

Paczkomatem InPost wysyłamy zamówienia o wartości do 5000 zł. Maksymalny rozmiar paczki to 41 x 38 x 64 cm.

Wartość

  • Przesyłka o wartości do 300 zł - 11,00 zł 
  • Przesyłka o wartości od 301 zł - 0,00 zł

 

Abee- sposoby dostawy

Kurier InPost

Zamówienia ze strony abee-dent.pl opłacone do godz. 12:00 zostaną dostarczone przez przez kuriera InPost w ciągu 24h od chwili zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie. W przypadku płatności przelewem tradycyjnym termin realizacji zamówienia zostaje wydłużony o czas zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie (średnio 8h-12 h).

Kurierzy InPost dostarczają przesyłki standardowe od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-17.00.

Wartość

  • Przesyłka o wartości do 300 zł - 12,00 zł 
  • Przesyłka o wartości od 301 zł - 0,00 zł

 

Abee- sposoby dostawy

DHL - punkty odbioru paczek

Towary zakupione w sklepie abee-dent.pl wysyłamy również do punktów odbioru paczek POP/DHL Parcel zlokalizowanych m.in. w sklepach Żabka inmedio, Relay, 1 Minute, Biedronka, Kaufland, ABC, a także na stacjach Shell. Przesyłka trafia do punktu odbioru w ciągu 24h-48h.

Gabaryt/Wartość

  • Paczka o małym gabarycie do 5 kg, przesyłka o wartości poniżej 1000 zł - 9,00 zł (tylko przesyłki opłacone)
  • Paczka o małym gabarycie do 5 kg, przesyłka o wartości od 1000 zł do 5000 zł - 0,00 zł (tylko przesyłki opłacone)

 

Abee - sposoby dostawy

Kurier DHL

Zamówienia złożone i opłacone do godz. 12:00 zostaną dostarczone przez przez firmę kurierską DHL w ciągu 24h od chwili zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie. W przypadku płatności przelewem tradycyjnym termin realizacji zamówienia zostaje wydłużony o czas zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie (średnio 8h-12 h).

Kurierzy DHL dostarczają przesyłki standardowe od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-17.00.

Gabaryt/Wartość

  • Paczka standardowa o małym gabarycie do 30 kg, przesyłka o wartości poniżej 1000 zł - 8,00 zł (tylko przesyłki opłacone)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl