Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

 

Szczoteczki soniczne

Szczoteczki soniczne od Abee – urządzenia doskonałe

Elektryczne szczoteczki do zębów na dobre zadomowiły się w naszych łazienkach – nie bez powodu! Swoją skutecznością i wygodą użytkowania zawstydzają szczoteczki tradycyjne. Dziś to już standard w dbaniu o piękny i, przede wszystkim, zdrowy uśmiech.

Szczoteczki soniczne to rozwinięcie technologii elektrycznych urządzeń do pielęgnacji jamy ustnej. Szybko wypierają z rynku szczoteczki rotacyjne. Dlaczego? Z tych samych powodów, które sprawiły, że szczoteczki rotacyjne zajęły miejsce służących ludzkości od XV wieku szczoteczek manualnych – robią to samo, tylko zdecydowanie skuteczniej.

 

Jak działa szczoteczka soniczna i dlaczego tak dobrze

Szczoteczki soniczne dostępne w Abee osiągają, niespotykaną w modelach rotacyjnych, częstotliwość drgań na poziomie nawet do 96 000 ruchów na minutę (przekonaj się - zobacz możliwości szczoteczki sonicznej Abee Sonic ST i Abee Sonic STX ULTRA). To najważniejsza zaleta tej technologii, ale nie jedyna – za nią idą kolejne.

Zjawisko kawitacji, to słowo klucz, gdy mówimy o skuteczności w procesie usuwania płytki nazębnej i czyszczeniu przestrzeni międzyzębowych. Włókna wystające z główki szczoteczki poruszają się tak szybko, że wytwarzają fale dźwiękowe, które rozchodzą się kilka milimetrów przed nimi. Powstałe w ten sposób, mikrobąbelki dogłębnie, a przy tym delikatnie penetrują nawet najciaśniejsze zakamarki, nie uszkadzając przy tym szkliwa.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działają szczoteczki soniczne? Przeczytaj nasz artykuł: Jak działa szczoteczka soniczna.

 

Jak używać szczoteczki sonicznej

Wszystkie urządzenia od Abee, nie tylko te do higieny jamy ustnej, cechują się ponadczasowym, minimalistycznym i (co najważniejsze) funkcjonanym designiem. To samo dotyczy funkcji, jakie oferują. W przypadku szczoteczek sonicznych jedną z nich jest pomoc w prawidłowym szczotkowaniu zębów.

  • Dostępne programy szczotkowania pozwolą Ci dopasować tryb mycią zębów do poziomu wrażliwości Twoich zębów i dziąseł
  • Niektóre z dostępnych w naszej ofercie szczoteczek sonicznych są wyposażone w czujnik siły nacisku
  • Wbudowany timer, niczym osobisty asystent, poinformuje Cię po dwóch minutach szczotkowania, że już wystarczająco dobrze zadbałeś/aś o swoje zęby

 

Jak wybrać szczoteczkę do zębów

Wybór szczoteczek sonicznych dostępnych w naszej ofercie wprawił Cię w zakłopotanie? Zachęcamy do przeczytania artykułu na naszym blogu: Szczoteczki soniczne Abee - którą wybrać - powinien on rozwiać Twoje wątpliwości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl