Szczoteczki soniczne Abee - którą wybrać
Szczoteczki soniczne Abee - którą wybrać

Jeżeli jeszcze nie wiesz jak działa szczoteczka soniczna (i dlaczego działa tak dobrze), to zachęcamy do przeczytania poprzedniego artykułu. Natomiast, jeżeli już wiesz, to z pewnością chcesz wejść na wyższy poziom skuteczności szczotkowania zębów i wyposażyć się w jedno z tych urządzeń. W naszej ofercie znajdziesz 6 modeli szczoteczek sonicznych – czym się różnią i która szczoteczka soniczna od Abee będzie idealna dla Ciebie? Poniżej postaraliśmy się odpowiedzieć na te pytania.

 

Spis treści

  1. Szczoteczki soniczne - podstawowe różnice: stacja dezynfekująca
  2. Akumulatory w szczoteczkach sonicznych Abee
  3. Timer i programy szczotkowania
  4. Jak wybrać szczoteczkę soniczną - podsumowanie

 

Szczoteczki soniczne - podstawowe różnice: stacja dezynfekująca

Zasadniczą, widoczną już na pierwszy rzut oka różnicą, pomiędzy dostępnymi w naszej ofercie szczoteczkami sonicznymi, stanowi rodzaj stacji ładującej. W modelach z UV w nazwie, stacja ładująca, obok podstawowej, oczywistej funkcji ładowania akumulatora wbudowanego w uchwyt szczoteczki, pełni jeszcze jedno ważne zadanie - dezynfekuje końcówki, usuwając przy tym większość nagromadzonych w mikroszczelinach włosia bakterii.

Każda ze stacji dezynfekujących dołączonych do naszych szczoteczek ma miejsce na 4 główki, dlatego wszystkie szczoteczki soniczne z serii Abee Sonic UV (Sonic 3.0 UV Black i Sonic 3.0 UV White oraz Sonic 3.0 UV Ultra Black i Sonic 3.0 UV Ultra White) to idealny produkt dla pary lub małej rodziny.

Skoro jesteśmy przy stacjach ładujących, to wypada wspomnieć o kolejnej istotnej różnicy. Szczoteczki soniczne Abee są ładowane indukcyjnie, za pomocą dołączonej do zestawu bazy. Różnice pojawiają się jednak w przewodzie zasilającym - szczoteczki PREMIUM (Abee Sonic ST w kolorze czarnym lub białym oraz Abee Sonic ST Ultra, również w kolorze czarnym lub białym) wyposażone są nie w standardowy przewód zasilający (podłączany do gniazdka 230V), a w przewód zakończony złączem USB. Dlaczego zdecydowaliśmy się na taki ruch? Dzięki temu stację ładującą możesz podłączyć praktycznie wszędzie - do ładowarki telefonicznej, powerbanka czy nawet laptopa. Doskonałe, ultramobilne rozwiązanie dla minimalistów i osób, które często... myją zęby poza domem Emoji.

 

Akumulatory w szczoteczkach sonicznych Abee

Skoro o podróżach mowa - wszystkie szczoteczki soniczne od Abee wyposażone są w akumulator litowo-jonowy o pojemności 800 mAh. Wyjątkiem jest diament Emoji w naszej koronie produktów do higieny jamy ustnej - szczoteczka soniczna Abee Sonic ST w kolorze czarnym i białym. Ta szczoteczka klasy PREMIUM ukrywa w sobie akumulator o pojemności aż 2 900 mAh! Przekłada się to na niespotykany czas pracy urządzenia - do 800 minut, czyli ponad 13 godzin.

  

Bezkompromisowa jakość dla każdego

Zdajemy sobie sprawę, że decyzje zakupowe często podejmowane są na podstawie ceny, dlatego naszą ofertę skonstruowaliśmy tak, by każdy znalazł rozwiązanie odpowiednie dla siebie. Gwarantujemy jednak, że w kwestiach najważniejszych nie poszliśmy na ustępstwa. Jakie to kwestie? Samo szczotkowanie, a jakże! Emoji Nasze szczoteczki soniczne do 300 zł czyszczą zęby z taką samą skutecznością jak te droższe. Różnice dotyczą kwestii, o których napisaliśmy wyżej, a także wrażeń wizualnych i dotykowych jakich poszczególne modele dostarczają swoim użytkownikom. Choć, w kwestii designu, już na etapie projektowania staraliśmy się dogodzić każdemu, to zdajemy sobie sprawę, że powodzenie tej misji graniczyło z cudem. Dlatego część naszych szczoteczek posiada drobne, kontrastujące z obudową akcenty kolorystyczne, a część to absolutne minimum - pełne skupienie na funkcjonalności.

 

Jak wybrać szczoteczkę soniczną - podsumowanie

Teraz, gdy już wiesz na co zwrócić uwagę wybierając szczoteczkę soniczną przyszedł czas na podjęcie decyzji. Jeśli Twoja łazienka jest niewielka i cenisz sobie minimalizm w ilości i wielkości sprzętów gospodarstwa domowego, wybierz modele z serii 2.0. Jeżeli kładziesz nacisk na higienę końcówki polecamy zakup urządzeń wersji 3.0. Jeżeli uwielbiasz niezależność zwróć uwagę na szczoteczki Sonic ST. Dzięki stacji indukcyjnej wyposażonej w port USB możesz ją naładować praktycznie wszędzie. A więc, którą wybierasz?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl